top of page
Touchscreen Computer

MD CONSULTING

ÇÖZÜM ÜRETİR

MD CONSULTING, işinizi büyütmenize yardımcı olacak gerekli araç ve uzmanlıkla çok çeşitli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Yeni fikirler üretirken, etkili stratejiler geliştirirken ,yüksek kaliteli ve ölçeklenebilir çözümler tasarlarken, başından sonuna kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Sizin için,geleceğinize yönelik stratejiler ve uygulamalar geliştiriyoruz.

Get in Touch
Hakkımızda: Welcome
Open Laptop

Hakkımızda

Yaratıcı Çözümler

MD CONSULTING ,merkezi olarak Mersin'de faaliyet göstermekle birlikte başta büyük şehirler olmak üzere yurt genelinde iş ortakları ile yönetim,eğitim,strateji ve planlama alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firmalarımız için özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birinde ,sadece kendileri için geliştirilmiş planlama ve uygulama yöntemleri kullanıyoruz.


Her müşteri özeldir ve özel olan her şey bir değer taşır.Kurulduğumuz günden bu güne dek bu düşünce çerçevesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çözümler üzerinde çalışmaları her biri kendi alanında uzman ekibimizle sürdürmekteyiz. Markanızı veya şirketinizi başarıya taşımada neler yapabileceğimizi görmek için bizi arayın.

Hakkımızda: Biz Kimiz?

MD CONSULTING

Uzmanlığımızı Keşfedin

Firmamız her ölçekten müşterinin karşı karşıya kaldığı kritik sorunları çözmeyi amaçlıyor. Her müşteri için ayrı ayrı geliştirilen özel yaklaşımımız bizi hem farklı hem de başarılı kılıyor. Kuruluşların değişimi kolaylaştırmasına, vizyonlarını gerçekleştirmesine, performans ve üretkenliği optimize etmesine yardımcı olmak üzere çok çeşitli hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

Business Meeting
Brainstorming
Business Meeting

Strateji ve Planlama 

İşinizi Büyütün

İşletmenizi büyütmek istiyor, ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bir sonraki projenizde planlama veya uygulama desteğine mi ihtiyacınız var? 
Her kuruluşun küçük değişikliklerle ilerlemesi mümkündür, ancak günümüzün hızla gelişen koşullarında kendinizi geleceğe hazırlamak için risk almanız ve iç görülü kararlar vermeniz gerekir.
Size yol göstermemize izin verin.

Eğitim

Uzman Rehberlik

Ekibimiz ve iş ortaklarımız, yılların verdiği deneyimle işinizi ve ekibinizi bir üst seviyeye taşıyacak yetenek ve uzmanlığa sahiptir.
MD CONSULTING olarak süreçlerinizi ve stratejilerinizi, dolayısıyla şirketinizi dönüştürmek üzere ,profesyonel eğitim kadromuz ile mesleki ve kişisel gelişim konularında uygulamalı eğitimler veriyoruz. Deneyim,bilgi ve becerilerimizi sizler için birleştiriyoruz.
Müşterilerimizin mevcut kadroları ile, işletmelerini yapılandırma ve yönetme şekillerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Finansal ve Yönetimsel Danısmanlık

Hedeflerinize Ulaşın

Kuruluşların sürdürülebilirliklerini ve rekabetçi konumlarını korumak için neler yaptığını ve bu konuda hangi şirketlerin ne tür yönetimsel ve finansal politikaları uygulayarak farklılık yarattıklarını ,hangilerinin sürekli tekrarlayan aksaklıklarla mücadele etmek zorunda kaldıklarını inceliyoruz. Müşterilerimizin yapması gereken tercih,finans,uygulama,takip ve analizler için akıllı araçlar ve yurt içi ve küresel kaynaklar kullanarak stratejiler geliştiriyoruz. Bu hizmetimizle size ne şekilde yardımcı olunabileceğini ve şirketiniz için yaratacağı katma değeri görmek için iletişime geçin.

Hakkımızda: Hizmetler

Ekibimiz

Bizi Tanıyın

N. Talu

Direktör Yardımcısı

Young Man Smiling in the Office

C. Bilge

Küçük İşletme Danışmanı

Woman with Long Hair

T. Demir

Kıdemli Danışman

Young Woman with Grey Sweater
Hakkımızda: Ekip
Modern Work Space

Contact Us

Bizimle iletişime geçin ve hizmetlerimizin şirketinize nasıl fayda sağlayabileceğini öğrenin

Thanks for submitting!

Hakkımızda: Contact
Hakkımızda: Blog Akışı
bottom of page